Oferta i usługi

Oferta usług transportowych

Oferta usług transportowych

Jako doświadczona firma transportowa podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całej Polski. Obsługujemy firmy, szkoły, instytucje, osoby prywatne. Jeśli chcą Państwo zapewnić sobie wygodny i bezpieczny dojazd na spotkanie firmowe, wesele czy biwak szkolny, zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty.

Usługi transportowe na obszarze Małopolski

Jesteśmy firmą transportową wywodzącą się z Małopolski i dobrze znamy lokalny rynek. Wykonujemy kursy na stałych trasach, łącząc większe i mniejsze miejscowości regionu. Stali klienci korzystający z naszych usług mają możliwość zakupu biletów miesięcznych i wieloprzejazdowych w atrakcyjnych cenach, honorujemy również ulgi dla uczniów i studentów.

Przewóz osób na terenie całego kraju: wycieczki, pielgrzymki, imprezy rodzinne

Naszą ofertę usług transportowych kierujemy przede wszystkim do tych, którzy chcą zorganizować przejazdy dla grup kilkunastu osób: uczniów szkół, rodzin, pracowników firmy. Dysponujemy pojazdami przystosowanymi do przewozu takich grup, zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort podróży także na większych odległościach.

Specjalizujemy się w organizowaniu przejazdów na:

  • wyjazdy integracyjne i szkolenia dla firm

  • wycieczki i biwaki szkolne, zielone szkoły

  • wycieczki objazdowe

  • pielgrzymki

  • wizyty w kinach, teatrach, muzeach

  • wesela, pogrzeby i inne imprezy okolicznościowe


Nowoczesne pojazdy w naszej flocie

Dysponujemy 13 minibusami marki Mercedes. To pojazdy stworzone z myślą o przewozie osób na dłuższych dystansach, zapewniające komfort podróży nawet po wielu godzinach. Wybraliśmy właśnie te pojazdy do naszej floty również ze względu na doskonałe parametry w zakresie bezpieczeństwa pasażerów. W każdym minibusie może wygodnie podróżować nawet kilkanaście osób.

Kierowcy z doświadczeniem w przewozie osób

Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom jest kwestią, o którą szczególnie dbamy w naszej firmie transportowej. Podchodzimy do tego w pełni profesjonalnie: posiadamy ważne licencje, uprawnienia i certyfikaty obowiązujące w naszej branży. Nasz zespół składa się z kierowców z doświadczeniem w przewozie osób, wyróżniających się na drodze kulturą osobistą i pewną jazdą. Zależy nam na tym, by pasażerowie mogli skupić się wyłącznie na przyjemności, jaka płynie z podróży.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy transportowej, która bezpiecznie przewiezie pasażerów w dowolne miejsce na terenie kraju, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi usługami i udzielimy szczegółowych informacji.
© Copyright MK Trans 2013-2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Realizacja strony internetowej - weboski