O nas

Firma transportowa MK Trans

Jesteśmy firmą transportową z Małopolski, oferującą swoje usługi firmom, szkołom, instytucjom i osobom prywatnym na terenie całego kraju. Organizujemy kursy na stałych trasach, wykonujemy również okazjonalne przewozy osób: na wyjazdy firmowe, wycieczki, wesela i inne.

Bezpieczna podróż z MK Trans

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym pasażerom – to główna zasada, którą kierujemy się w naszej działalności. Aby podróżowanie z naszą firmą transportową było w pełni komfortowe i bezpieczne, dbamy o stan naszej floty, a także o jakość pracy kierowców.

Nasz zespół stanowią wyłącznie osoby z doświadczeniem, o wysokiej kulturze osobistej, przygotowane do obsługi pasażerów. Podróże z firmą transportową MK Trans odbywają się wysokiej klasy, komfortowymi minibusami marki Mercedes. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są posiadane przez nas uprawnienia, certyfikaty i licencje.

Usługi transportowe na terenie całego kraju

Zajmujemy się nie tylko obsługą stałych tras na terenie Małopolski, w szczególności Kraków - Wadowice, ale również wykonujemy inne zlecenia zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Dysponujemy pojazdami mieszczącymi kilkanaście osób, zapewniających wygodę w przypadku podróży rodzinnych, firmowych, szkolnych czy prywatnych.


© Copyright MK Trans 2013-2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Realizacja strony internetowej - weboski